O nas

Orszak
Kompleksowe usługi pogrzebowe

Jesteśmy zespołem wyrozumiałych osób, które świadczą kompleksowe usługi pogrzebowe. Pomagamy ludziom w wyjątkowy sposób celebrować życie ukochanej osoby, która zmarła. Odciążamy klientów od podejmowania wielu istotnych decyzji związanych z formalnościami i oprawą pogrzebową.
Jesteśmy troskliwym i doświadczonym personelem, który oferuje spersonalizowany szereg usług dostosowanych do życzeń i wymagań rodziny zmarłej osoby. Przeprowadzimy Państwa przez wiele trudnych decyzji.

Zapraszamy do kontaktu o każdej porze dnia w celu uzyskania natychmiastowej pomocy.
Oferujemy realizację pogrzebów tradycyjnych, pogrzebów kremacyjnych oraz pełną oprawę muzyczną i florystyczną. 

“Orszak” Usługi Pogrzebowe

Opinie o nas.

5/5
Pani Marto, chcielibyśmy podziękować z całego serca za organizację ostatniego pożegnania naszej Mamy. Otacza Pani klientów empatią i zrozumieniem w tak ciężkich chwilach. Zadbała Pani o każdy szczegół. To miłe trafić w takiej ciężkiej chwili na osobę, która profesjonalnie i z wielkim szacunkiem dla osoby zmarłej załatwia cały, bardzo smutny dla rodziny, proces. Pracownicy z wielką kulturą osobistą i zaangażowaniem.
Luki Mar.
5/5
Z calego serca chcialbym podziekowac firmie Orszak z Libiaza za okazala pomoc przy zoorganizowaniu pogrzebu. Pomimo ciezkich chwil jakie przezywalem wraz z rodzina Panstwa firma profesjonalnie zajela sie przygotowaniami ceremoni pogrzebowej mojego Ojca od A do Z. Pomoc w zalatwieniu wszystkich formalnosci, oprawa pogrzebu a takze ceremonia pogrzebu byla przeprowadzona na najwyzszym poziomie. Kremacja Zmarlego oraz pogrzeb odbyl sie w atmosferze powagi, godnosci i szacunku. Dyskretna oprawa muzyczna przez Trebacza zapewnila Rodzinie spokoj i zadowolenie w tych trudnych dla Rodziny chwilach. Wieloletnie Zaklady Pogrzebowe z okolic m.in.z Chrzanowa( ktore pierwotnie nas olaly z powodu braku ubezpieczenia Zmarlego) powinny brac przyklad z takiej firmy jak ORSZAK LIBIAZ. Z calego serca polecam firme ORSZAK LIBIAZ w 100% , a takze bardzo dziekuje Panstwu za wszystko!
Unicorn Floss
5/5
Chciałam bardzo podziękować za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego ojca. Jestem wdzięczna, że zajęliście się najdrobniejszymi szczegółami a ja mogłam skupić się na załobie. Jestem pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu, zaangażowania i empatii.
Ewa Dr.
5/5
Fachowa pomoc, profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście do klienta i sytuacji życiowej. Państwo z zakładu bardzo mi pomogli w trudnych chwilach związanych z pogrzebem Ojca. Gorąco polecam ten zakład, gdyż obsługa konkurencyjna z Piotrowskiego może się wiele nauczyć. Wszystko od A do Z zorganizowane pewnie szybko i profesjonalnie z podejściem.
Barra CudaPL