Oferta

Nabożeństwo pogrzebowe to szczególny czas dla rodziny i przyjaciół osoby zmarłej. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo tradycyjny pochówek, czy kremację zapewniamy, że ostatnie pożegnanie zostanie przeprowadzone w wyjątkowy sposób. Oferujemy szereg usług pogrzebowych, od usług z pochówkami, kremacjami, czy ekshumacjami.

Tradycyjne usługi pogrzebowe

Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny jest najczęściej wybieraną formą pochówku. Zakorzeniony w tradycji polskiej ceremoniał ostatniego pożegnania polega na złożeniu trumny z ciałem zmarłego do grobu ziemnego. Oferujemy tradycyjne usługi pogrzebowe na terenie Libiąża i okolicznych miejscowości. Przykładamy szczególną wagę do profesjonalnych usług pogrzebowych obejmujących kompleksową organizację pochówku z zachowaniem powagi i pełnego szacunku dla Zmarłego. Pragniemy, aby każda organizowana przez nas uroczystość godnie oddała hołd Osobie, która odeszła.

Tradycyjne usługi pogrzebowe

Pogrzeb świecki

Nadal niezbyt popularną, choć powoli coraz częściej wybieraną, formą pożegnania zmarłego jest pogrzeb świecki. Jest to alternatywa dla pogrzebów wyznaniowych, w której istotną rolę, zamiast księdza czy kapłana, pełni mistrz ceremonii.
Formalności związane z pogrzebem niereligijnym są podobne, z tym że Osoba Zmarła może spocząć jedynie na cmentarzu komunalnym. Oczywiście może to być forma tradycyjnego pochówku (w trumnie) jak i kremacja.

Kremacje zwłok

Kremacje

Kremacja odnosi się do sposobu, w jaki Państwo lub bliska osoba postanowiliście zająć się szczątkami. Pragniemy, aby Państwo wiedzieli, że ta decyzja nie określa, w jaki sposób szanowali Państwo życie ukochanej osoby. Wspieramy naszych klientów w podjęciu decyzji o sposobie pochówku oraz zarówno przed jak i po kremacji.
Podobnie, jak w przypadku pogrzebu tradycyjnego realizujemy “ostatnie pożegnanie” przez bliskich wraz z ceremonią kościelną i pochówkiem na cmentarzu.
W przypadku kremacji oferujemy urny w wyjątkowych wzorach.

Ekshumacja dla celów sądowych

Ekshumacje

Orszak to ceniony i zaufany Zakład Pogrzebowy, który zapewnia pełen profesjonalizm świadczonych usług, dlatego wykonujemy również ekshumacje zwłok w celu wykonania oględzin na zlecenie sądów lub oględzin lekarskich, aby ustalić bądź potwierdzić przyczynę zgonu. Ekshumacje wykonuje się również w celu przeniesienia szczątek do innego grobu. 

Trumny i urny

Sprzedaż trumien i urn

Oferujemy sprzedaż trumien oraz urn pogrzebowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów, oraz w różnych wzorach i kolorystyce. Każda trumna, a także urna jest wybierana przez rodzinę osoby zmarłej. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi producentami trumien. 

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna pogrzebów

W ceremonii pogrzebowej ważne jest, aby pożegnać bliską osobę w wyjątkowy sposób. Ceremonię z pewnością uświetni oprawa muzyczna. Współpracujemy z doświadczoną śpiewaczką pogrzebową oraz trębaczem. 
Oprawa muzyczna może być wykonywana zarówno w kaplicy pogrzebowej i na cmentarzu.

Oprawa florystyczna, znicze, świece

Oprawa florystyczna

W celu podkreślenia wagi ceremonia oraz wystroju zapewniamy odpowiednią oprawę florystyczną. Oferujemy wieńce i wiązanki oraz pojedyncze kwiaty, a także znicze i świece.
Zamówienia wykonujemy według wytycznych rodziny i bliskich.